Opinie 2018-06-04T14:00:00+00:00

OPINIE

Zagadki bardzo logiczne i liniowe, ciekawe i spójne. Fajne połączenie elektroniki i kłódek… Dziękujemy za super zabawę i pozdrawiamy!

Brygada ER, facebook

Pokój urzekł nas, wystrojem, rozgrywką, jej prowadzeniem, obsługą… generalnie wszystkim!

Room Busters, Lockme.pl

Dziękuję za owocną współpracę. Świetna oferta w zakresie team-buildingu oraz poznania zachowań pracowników firmy.

Monika Renion – Dyrektor Personalny w Olympic Casino Poland

Bardzo ciekawy ER na mapie Warszawy gdyż podobnego klimatu jeszcze nie spotkałyśmy w tym mieście. PPZ zdecydowanie nas zaskoczył… i to bardzo pozytywnie.

Escape Runners, Lockme.pl

Obserwacja pracowników w pokoju zagadek to niepowtarzalna okazja określenia ich osobowości, predyspozycji zawodowych oraz radzenia sobie ze stresem i presją czasu. Praski Pokój Zagadek to solidny partner w biznesie.

Agnieszka Salach – coach, psycholog biznesu

Pokój Hannibal – rewelacja, polecam na początek. To mój pierwszy escape room i udało się uciec dwie minuty przed czasem – dzięki świetnej ekipie ˘. Dzięki za świetną zabawę

Marta Niedziałkowska, facebook

Zastanawiałem się, gdzie zabrać moich pracowników w związku z wykonaniem planów sprzedażowych i pokoje na Stalowej to był strzał w dziesiątkę. Wszyscy fantastycznie się bawiliśmy.

Tomasz Ruszczak – prezes ForeverClean Sp. z o.o.

Uczniowie uwielbiają escape rooms. W Praskim Pokoju Zagadek czeka wiele nieszablonowych zagadek, które wymagają współpracy i zaangażowania całej grupy. Profesjonalna obsługa czuwa nad zabawą młodzieży.

Krystyna Dróżdż – nauczycielka warszawskiego LO

Takich urodzin długo nie zapomnę. Na początku wysiłek intelektualny w Pokoju Porywaczy. Świetne zagadki, dużo humoru, później słodka niespodzianka i pamiątkowe zdjęcie. Dobry nastrój do końca wieczoru gwarantowany.

Martyna Modzelewska

DYPLOMY I PODZIĘKOWANIA