HOME-OLD 2017-06-10T15:46:07+00:00

W czerwcu druga gra tylko 40 zł. 


Dwie lokalizacje – dwa zupełnie różne klimaty. Jedno jest niezmienne – dobra zabawa.

Przy Stalowej, w 102 letniej kamienicy poznasz prawdziwą Pragę, jej uroki i słabości. Jeśli uda Ci się przejść uliczkami prawobrzeżnej Warszawy, jeśli zaprzyjaźnisz się z mieszkańcami dzielnicy a wreszcie nie uciekniesz na widok klatki schodowej… to i tak zostaniesz zamknięty i będziesz miał tylko 60 minut na znalezienie wyjścia do bezpiecznego świata.

Przy Wileńskiej odnajdziesz świat magii, legendarnych stworzeń, tajemnych przejść.  Na godzinę staniesz się prawdziwym bohaterem.  Albo zwyciężysz, albo polegniesz… Czy podejmiesz wyzwanie?

To nie jest przygoda dla solisty. Zabierz ze sobą przyjaciół, znajomych lub rodzinę. Będziecie mieli okazję sprawdzić waszą spostrzegawczość i umiejętność logicznego myślenia. Tylko dzięki wspólnemu działaniu macie szanse rozwiązać wszystkie przygotowane dla Was zagadki i zadania.


Praski Pokój Zagadek to alternatywna gra typu ESCAPE ROOM, która odbywa się w rzeczywistym świecie.

Czas przewidziany na rozwiązanie zagadek, znalezienie ukrytych przedmiotów i wydostanie się z pokoju to 6o minut. Nad zabawą czuwają pracownicy Pokoju Zagadek i monitorują przebieg gry. Jeśli zachodzi potrzeba, uczestnicy zabawy otrzymują podpowiedzi. Oczywiście nie wszystkim udaje się wyjść. Tym większa jest radość, jeśli ucieczka się powiedzie.

Do rozwiązywania zagadek nie potrzebna jest znajomość żadnego języka. Jednak przy rezerwacji gry należy zaznaczyć czy pracownicy Pokoju Zagadek mają posługiwać się językiem polskim, czy angielskim. Podpowiedzi będą udzielane w wybranym języku.


Kto może wziąć udział w grze?

Każdy, kto chce w niebanalny sposób spędzić czas. Ze względu na trudność zagadek zalecane jest ukończenie 13 roku życia, dzieci młodsze muszą być pod opieką dorosłych. Praski Pokój Zagadek to gra dla dorosłych i dla młodzieży, dla przyjaciół i dla rodzin.

Jeśli w czasie gry poczujesz się niekomfortowo, możesz przerwać grę i obserwować na monitorze poczynania pozostałych. Możesz dawać im wskazówki.

Ta intrygująca rozrywka jest świetna jako początek imienin, wieczoru panieńskiego/kawalerskiego; może być pretekstem do spotkania starych przyjaciół.

Można też wykupić voucher i dać go w prezencie.

To niebanalny upominek, który zaintryguje obdarowaną osobę. Za voucher możesz zapłacić on-line w zakładce REZERWUJ/KUP BILET lub osobiście w siedzibie firmy.

Praski Pokój Zagadek to pomysł na integrację w Twojej firmie.

Dzięki niej dowiesz się, kto jest leaderem, a kto myśli nieszablonowo. Te informacje możesz wykorzystać, dopasowując zadania do predyspozycji pracowników.


PISZĄ O NAS!

Uciekłam z Pokoju Alchemika

Alchemik to pokój trudniejszy, ale też z jeszcze bardziej zaskakującymi zagadkami. Przygoda nie zaczyna się w pokoju. Już [...]

VOX MUSIC TV – nietypowa rozrywka

https://youtu.be/rDsRV7fhdYA?t=

Najlepsze Escape Roomy w Warszawie.

W ostatnim czasie w Warszawie powstało bardzo dużo tego typu lokali, gdzie każdy może spędzić miło czas. Jak i [...]

LIFEMANAGERKA o wizycie w Pokoju Wiedźman.

Uwielbiamy escape roomy, to świetny pomysł na randkę, albo na spędzenie czasu ze znajomymi. My tym razem postawiliśmy [...]