O grze 2018-05-20T17:09:14+00:00

O GRZE

Praski Pokój Zagadek to alternatywna gra typu ESCAPE ROOM, która odbywa się w rzeczywistym świecie.

Czas przewidziany na rozwiązanie zagadek, znalezienie ukrytych przedmiotów i wydostanie się z pokoju to 6o minut. Nad zabawą czuwają pracownicy Pokoju Zagadek i monitorują przebieg gry. Jeśli zachodzi potrzeba, uczestnicy zabawy otrzymują podpowiedzi. Oczywiście nie wszystkim udaje się wyjść. Tym większa jest radość, jeśli ucieczka się powiedzie.

To nie jest przygoda dla solisty. Zabierz ze sobą przyjaciół, znajomych lub rodzinę. Będziecie mieli okazję sprawdzić waszą spostrzegawczość i umiejętność logicznego myślenia. Tylko dzięki wspólnemu działaniu macie szanse rozwiązać wszystkie przygotowane dla Was zagadki i zadania.

Do rozwiązywania zagadek nie potrzebna jest znajomość żadnego języka. Jednak przy rezerwacji gry należy zaznaczyć czy pracownicy Pokoju Zagadek mają posługiwać się językiem polskim, czy angielskim. Podpowiedzi będą udzielane w wybranym języku.

Kto może wziąć udział w grze?

Każdy, kto chce w niebanalny sposób spędzić czas. Ze względu na trudność zagadek zalecane jest ukończenie 13 roku życia, dzieci młodsze muszą być pod opieką dorosłych. Praski Pokój Zagadek to gra dla dorosłych i dla młodzieży, dla przyjaciół i dla rodzin.

Jeśli w czasie gry poczujesz się niekomfortowo, możesz przerwać grę i obserwować na monitorze poczynania pozostałych. Możesz dawać im wskazówki.

Ta intrygująca rozrywka jest świetna jako początek imienin, wieczoru panieńskiego/kawalerskiego; może być pretekstem do spotkania starych przyjaciół.

Praski Pokój Zagadek to pomysł na integrację w Twojej firmie.

Dzięki niej dowiesz się, kto jest leaderem, a kto myśli nieszablonowo. Te informacje możesz wykorzystać, dopasowując zadania do predyspozycji pracowników.

Można też wykupić voucher i dać go w prezencie.

To niebanalny upominek, który zaintryguje obdarowaną osobę. Za voucher możesz zapłacić on-line w zakładce REZERWUJ/KUP lub osobiście w siedzibie firmy.